IMPRESJE TEATRALNE

Jesteś tu: » Strona główna » IMPRESJE TEATRALNE

IMPRESJE TEATRALNE

WYGRANA!!!

W dniach 12-13 kwietnia odbyły się XIV Jaworskie Impresje Teatralne. W tym roku wystawiliśmy spektakl pt."Czy warto być królewną? Wariacje na temat Śpiącej Królewny". Scenariusz został oparty na tekstach: S. Mrożka, Kabaretu "Potem" i wersji anglo- i niemieckojęzycznej historii o Śpiącej Królewnie. Opiekę nad całością sprawowała Pani Joanna Kawczyńska.

Pokonaliśmy dwa pozostałe gimnazja: z Jawora (Gimnazjum nr 1) i z Bolkowa, zdobywając tytuł NAJLEPSZEGO. To już trzeci raz z kolei!!!

W spektaklu wzięło udział wielu zdolnych uczniów z naszej szkoły, tworzących zespół teatralny "Amatorzy". A byli to:

Z klas pierwszych:

Martyna Mazur

Ania Ośka

Agata Puchała

Kasia Zaraś

Agata Soroka

Karolina Majoch

Daniel Jędrzejewski

Paweł Trela

Z klas drugich:

Malwina Majkutewicz

Natalia Zdziech

Simona Monte

Martyna Szymoniak

Z klas trzecich:

Dominika Olchówka

Justyna Pawełczak

Dawid Ziemniak

Szymon Kruk

Kacper Stachera.

Stroną techniczną zajęli się: Alan Rynduch, Adrian Bochenek i Krystian Majchrzak. Piękne dekoracje zostały wykonane przez: Gracjana Grabowskiego i Rafała Lech.

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!!! Tylko patrzeć, kiedy zobaczymy ich na wielkich ekranach i Oskarowej Gali !!!

Więcej zdjęć z Jaworskich Impresji Teatralnych znajdziecie w zakładce GALERIA.

JK & Bea